Smile Set me filxhan dhe Arush, Ngjyrë e Kuqe

ID: SML000001317ARG

Marka / Prodhuesi: Smile

Çmimi: 2,33 Euro

Gjëndja e këtij produkti përfundoi.
Transporti falas

Info

Përshkrimi
Filloni mëngjesin me një buzëqeshje të dhuruar nga ky set i përbërë nga:

1 filxhan material porcelan, karakteristikë është shkrimi "I Love You".
Duhet të jetë patjetër pjesë e kuzhinës dhe e vakteve tuaja, tepër praktik për shkak të gjërësisë së dorezës.
Për shkak të karakteristikave të tij teknike, filxhani e mban pijen të ngrohtë për një kohë të gjatë.
Përdoret për të pirë çaj, qumësht, kafe apo lëngje. Mund të lahet në lavapjatë.
Seti gjithashtu ka dhe një arush, ngjyrë të kuqe,

Ndihuni të lumtur duke e sjell më afër dashurinë tuaj me setin e dashurisë.
Shijoni gjithçka me këtë set dhe mbushuni me dashuri!
Marka / Prodhuesi
Smile
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.39 Kg
Barcode
6378257211239
BN Code
SM000004511L

6378257211239

Detajet

Ngjyra
E kuqe, E bardhë
Materiali
Porcelan, Tekstil
Përbërja
2 Copë

Të ngjashme

Smile Set me filxhan dhe Arush, Ngjyrë e Kuqe
Smile Set me filxhan dhe Arush, Ngjyrë e Kuqe
Smile Set me filxhan dhe Arush, Ngjyrë e Kuqe
Smile Set me filxhan dhe Arush, Ngjyrë e Kuqe
0.0979
175.88 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë