Italgold Byzylyk Floriri me Infinit

ID: ITG000001197ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 111,80 Euro

Totali 111,80 Euro
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Ky byzylyk është i përsosur për gratë dhe vajzat e çdo moshe falë lustrës së lëmuar e luksoze.
Dizenjuar me hallka me simbolin e Infinitit, dashuri e pafundme, të renditura me saktësi, së bashku me floririn që është përfunduar dhe plotësuar me një detaj të veçantë mbylljeje për siguri të lartë.
E punuar me flori të verdhë 14 karat.
Ky byzylyk që përshtatet me çdo rast, është i veçantë dhe mund të paraqitet si dhurata e përsosur për njerëzit tuaj të dashur.
E sigurtë për të gjithë: Ka një veshje hipoalergjike që e bën të sigurt për t'u mbajtur nga njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
Është një shtesë elegante për kutinë e bizhuterive tuaja.

Pesha e byzylykut është 3.07 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004206G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Ar

Të ngjashme

Italgold Byzylyk Floriri me Infinit
Italgold Byzylyk Floriri me Infinit
Italgold Byzylyk Floriri me Infinit
Italgold Byzylyk Floriri me Infinit
0.0658
177.84 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë