Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra L

ID: KMP000001427EFS

Marka / Prodhuesi: Kempa

Çmimi: 30,10 Euro

Totali 30,10 Euro
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Bluzë për djem dhe burra, me mëngë të shkurta dhe me jakë rrumbullake

- Materiali: 95% najlon dhe 10% elastik.
- Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup. Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
- Ideale për të gjithë sportistët dhe personat e apasionuar pas palestrës.
- E krijuar me veti të larta termoizoluese për një kontrollim perfekt të temperaturës së trupit dhe menaxhim sa më të mirë të frymëmarrjes.
- Bluza ka një shkrim në ngjyrë të kuqe me logon e firmës "Kempa".
- Kombinohet mjaft mirë me xhinse, tuta sportive etj.

Ngjyra: blu/bojëqielli
Masa: L
Marka / Prodhuesi
Kempa
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309763680
BN Code
KM000004692P

4051309763680

Detajet

Ngjyra
E kuqe, Blu, Blu e Hapur
Materiali
Elastike, Pambuk
Masa
L
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra L
Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra L
Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra L
Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra L
0.0802
182.54 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë