Italgold Varëse Floriri me Medaljon Dielli

ID: ITG000001202ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 90,00 Euro

Totali 90,00 Euro
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Medaljoni me dizajnin e diellit e bën këtë varëse një bizhuteri të veçantë.
Stolisur me gurë rrumbullakë e rrezatues prej zirkoni me cilësi të lartë të renditur me saktësi.
Kjo varëse do të përshtatet bukur si me një fustan për mbrëmje po ashtu edhe me xhins ose të jetë po aq i përshtatshëm gjatë punës në një zyrë.
Cilësi e lartë - bizhuteri që mund ta vishni çdo ditë me krenari.
Flori i fortë- pastërtia është 585 për standardet e floririt me 14 karat.
E sigurtë për të gjithë: Ka një veshje hipoalergjike që e bën të sigurt për t'u mbajtur nga njerëzit me lëkurë të ndjeshme.

Pesha e varëses është 2.49 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004202G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Zirkon, Ar

Të ngjashme

Italgold Varëse Floriri me Medaljon Dielli
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Dielli
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Dielli
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Dielli
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Dielli
0.1072
1.24 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë