Uhlsport Score Bluzë Bojëqielli me Mëngë të Shurtra M

ID: UHL000002149EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 21,61 Euro

Totali 21,61 Euro
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Bluzë për djem dhe burra me mëngë të shkurta dhe me jakë rrumbullake.

Materiali: 100% poliestër.
Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup.
Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
Logoja Uhlsport e qëndisur ne pjesën e përparme dhe në të dyja anët e bluzës.
Kombinohet mjaft mirë me xhinse ose me pantallona.

Ngjyra: Bojëqielli
Masa: M.
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309669074
BN Code
UH000005147L

4051309669074

Detajet

Ngjyra
Blu e Hapur
Materiali
Poliester
Masa
M
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Uhlsport Score Bluzë Bojëqielli me Mëngë të Shurtra M
Uhlsport Score Bluzë Bojëqielli me Mëngë të Shurtra M
Uhlsport Score Bluzë Bojëqielli me Mëngë të Shurtra M
Uhlsport Score Bluzë Bojëqielli me Mëngë të Shurtra M
0.1524
1.24 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë