Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W

ID: DES000000437ARG

Marka / Prodhuesi: Dessini

Çmimi: 14.340,00 Lekë

Totali 14.340,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Shtrydhëse dhe blender elektrik, set me 4 aksesorë të ndryshëm që kanë si funksion copëtimin, bluarjen dhe shtrydhjen e perimeve dhe frutave. Një mjet i nevojshëm për kuzhinën tuaj. Ndihmon në përgatitjen e shpejtë dhe të shijshme të ushqimeve. Një dizajn elegant dhe praktik në ngjyrë gri dhe të zezë.

Karakteristikat:
- Motorr i fuqishëm 1400 W
- Voltazhi 220-240 V
- Tub i gjerë sa për një mollë të plotë
- Kontroll me prekje me Ekran LED: 5 nivele shpejtësie dhe kontroll me impulse
- Mbyllëse + shportë filtri + thikë + trup prej çeliku inoks
- Enë e madhe për mbledhjen e pulpës së perimeve/frutave 2 litra
- Kavanoz qelqi për grirje 1.5 litër
- Grirëse qelqi + grirëse për përbërës të thatë (fruta të thata)
- Kapaku i shtrydhëses i pathyeshëm
Marka / Prodhuesi
Dessini
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Barcode
8088201709306
BN Code
DE000001932S

8088201709306

Detajet

Përbërja
4 Copë
Materiali
Qelq, Inoks, Çelik
Ngjyra
E zezë, Gri
Fuqia
1200 w W

Të ngjashme

Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
Dessini Shtrydhëse dhe Blender 1400 W
0.1402
184.88 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë