Lego Kalendari i Aventurave 2018

ID: LEG000001547SHL

Marka / Prodhuesi: Lego

Çmimi: 2.400,00 Lekë

Totali 2.400,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Tingull muzike në sezonin e festave, set modular i mbushur me argëtim.
Hapni një derë çdo ditë për të zbuluar surprizën e ditës.
Mblidhni të gjitha minifigurat për ti shtuar në grupet tuaja.
Festoni me kalendarin më të ri aventuresk.
Ka 24 dhurata të ndryshme, një për çdo ditë të sezonit të festave, duke përfshirë një anije kozmike, makinë gare, dron, robot, pema e Krishtlindjeve, kamion dhe shumë pajisje të tjera.
Ky set Lego City përfshin 5 minifigura LEGO dhe një figurë qeni.
Rekomandohet për fëmijë nga 5-12 vjeç.
Marka / Prodhuesi
Lego
Ofruar nga
Shtepia e lodrave
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Pesha
0.429 Kg
Barcode
5702016109771
BN Code
LE000004466G

5702016109771

Detajet

Përbërja
5 Copë
Dimensionet
38,2 x 26,2 x 7,1 Cm
Materiali
Plastikë
Ngjyra
Jeshile, Blu, E verdhë, E bardhë

Të ngjashme

Lego Kalendari i Aventurave 2018
Lego Kalendari i Aventurave 2018
0.153
1.24 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë