RCR Laurus Frutiere 30.5 Cm

ID: RCR000001447ARG

Marka / Prodhuesi: RCR

Çmimi: 2.480,00 Lekë

Totali 2.480,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Fruitiere e krijuar me mjeshtëri nga linja "Laurus" prodhim 100% italian.
Është bërë nga material kristal me cilësi të lartë, i provuar dhe testuar si një material i qëndrueshëm.
Dizajni atraktiv me gdhendje në formën e gjetheve do të mbetet gjithmonë pjesë e tryezave tuaja.

Karakteristikat:
- Material kristal Luxion: Tërësisht transparent dhe me rezistencë të lartë.
- Miqësor me mjedisin: Pa plumb dhe metale të rënda.
- Pastrohet me lehtësi në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
RCR
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.12 Kg
Barcode
8007815255931
BN Code
RC000004730R

8007815255931

Detajet

Diametri
30.5 Cm
Sipërfaqja
Me shkëlqim
Dimensionet
12 Cm
Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq, Kristal
Përbërja
1 Copë
RCR Laurus Frutiere 30.5 Cm
RCR Laurus Frutiere 30.5 Cm
RCR Laurus Frutiere 30.5 Cm
RCR Laurus Frutiere 30.5 Cm
RCR Laurus Frutiere 30.5 Cm
0.1239
164.23 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë