Kempa Ebbe & Flut Bluze e Bardhë me Mëngë të Shkurtra S

ID: KMP000001437EFS

Marka / Prodhuesi: Kempa

Çmimi: 3.750,00 Lekë

Totali 3.750,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bluzë për vajza dhe gra, me mëngë të shkurta dhe me jakë rrumbullake.

- Materiali: 95% pambuk dhe 10% me fibra elastike.
- Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup. Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
- Ideale për të gjithë sportistët dhe personat e apasionuar pas palestrës.
- E krijuar me veti të larta termoizoluese për një kontrollim perfekt të temperaturës së trupit dhe menaxhim sa më të mirë të frymëmarrjes.
- Bluza ka një shkrim në ngjyrë të kuqe me logon e firmës "Kempa".
- Kombinohet mjaft mirë me xhinse, tuta sportive etj.

Ngjyra: e bardhë/bojëqielli
Masa: S
Marka / Prodhuesi
Kempa
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309764052
BN Code
KM000004708P

4051309764052

Detajet

Ngjyra
Blu e Hapur, E bardhë
Materiali
Elastike, Pambuk
Masa
S
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Kempa Ebbe & Flut Bluze e Bardhë me Mëngë të Shkurtra S
Kempa Ebbe & Flut Bluze e Bardhë me Mëngë të Shkurtra S
Kempa Ebbe & Flut Bluze e Bardhë me Mëngë të Shkurtra S
Kempa Ebbe & Flut Bluze e Bardhë me Mëngë të Shkurtra S
0.1345
1.25 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë