Italgold Byzylyk me Nyje dhe Kurorë të Madhe Mbretërore

ID: ITG000001207ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 44.390,00 Lekë

Totali 44.390,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Ky byzylyk është i thurur me një lidhëse të fortë dhe ka gjatësi që mund të përshtatet sipas dorës suaj.
Ajo ka 36 copë rruaza të rrumbullakëta dhe të lëmuara, 2 gjashtëkëndësha dhe 1 kurorë me gurë zirkoni të zi.
Kurora, një nga simbolet më ikonike në histori. Një simbol nderi dhe përgjegjësie.
Rruazat janë punuar me flori të verdhë 14 karat.
Ky byzylyk që përshtatet me çdo rast, është i veçantë dhe mund të paraqitet si dhurata e përsosur për njerëzit tuaj të dashur.
I sigurtë për të gjithë, ka një veshje hipoalergjike që e bën të sigurt për t'u mbajtur nga njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
Është i qëndrueshëm dhe i rehatshëm, fleksibël por jo i lirshëm.
Një byzylyk i përjetshëm.

Pesha e byzylykut është 9.86 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004397G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Zirkon, Ar
Ngjyra
E zezë, Ar

Të ngjashme

Italgold Byzylyk me Nyje dhe Kurorë të Madhe Mbretërore
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Kurorë të Madhe Mbretërore
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Kurorë të Madhe Mbretërore
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Kurorë të Madhe Mbretërore
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Kurorë të Madhe Mbretërore
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Kurorë të Madhe Mbretërore
0.0866
183.83 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë