Uhlsport Essential Bluzë Jeshile me Mëngë të Shurtra M

ID: UHL000002117ARG

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 2.200,00 Lekë

Totali 2.200,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bluzë për djem dhe burra me mëngë të shkurta dhe me jakë rrumbullake.

Materiali: 100% poliestër.
Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup.
Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
Bluza ka një shkrim në ngjyrë gri me logon e firmës "Uhlsport".
Kombinohet mjaft mirë me xhinse ose me pantallona.

Ngjyra: Jeshile
Masa: M.

Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309600213
BN Code
UH000005115L

4051309600213

Detajet

Ngjyra
Jeshile
Materiali
Poliester
Masa
M
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Uhlsport Essential Bluzë Jeshile me Mëngë të Shurtra M
Uhlsport Essential Bluzë Jeshile me Mëngë të Shurtra M
Uhlsport Essential Bluzë Jeshile me Mëngë të Shurtra M
Uhlsport Essential Bluzë Jeshile me Mëngë të Shurtra M
0.1138
1.24 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë