RCR Cetona Kanë 1.2 L

ID: RCR000001070ARG

Marka / Prodhuesi: RCR

Çmimi: 6.370,00 Lekë

Totali 6.370,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Produkt unik i cilësisë më të lartë i cili është një zgjedhje për këdo që vlerëson elegancën dhe kujdeset edhe për detajin më të vogël.
Risia dhe dizajni përfaqësojnë modernen duke paraqitur klas, elegancë dhe shije.
Bërë nga kristal i vërtetë ekologjik Luxion, simbol i cilësisë dhe inovacionit, i vetmi qelq i shkëlqyeshëm dhe i qartë në maksimum
Kana ka një madhësi perfekte që nuk zë shumë vend në frigorifer apo dollapin e kuzhinës.
Doreza dhe gryka e bëjnë të lehtë derdhjen e lëngut.
E nevojshme për kuzhinën tuaj, tepër higjienike.
Mund të përdoret për të mbajtur lëngje të ndryshme si: çaj, lëng, ujë, etj.
E lehtë për t'u pastruar, mund të lahet në lavapjatë.
Marka / Prodhuesi
RCR
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Barcode
8007815256402
BN Code
RC000003886R

8007815256402

Detajet

Përbërja
1 Copë
Dimensionet
h 18 Cm
Materiali
Kristal
Ngjyra
Transparent
Sipërfaqja
Me shkëlqim
Vëllimi
1.2 L
Diametri
0 Cm

Të ngjashme

RCR Cetona Kanë 1.2 L
RCR Cetona Kanë 1.2 L
RCR Cetona Kanë 1.2 L
RCR Cetona Kanë 1.2 L
RCR Cetona Kanë 1.2 L
0.1184
174.89 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë