Frederique Constant Moonphase Orë Dore me Rrip Lëkure

ID: FCT000001090ITS

Marka / Prodhuesi: Frederique Constant

Çmimi: 141.000,00 Lekë

Totali 141.000,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Orë mahnitëse "Moonphase" nga Frederique Constant.
Ka rrip lëkurë të zezë krokodili dhe togëz flori rozë.
Kasa është nënshkruar me Frederique Constant FC265X3C24 / 6 me çdo numër seriali.
Kristali safir është në gjendje të përsosur dhe rezistent ndaj gërvishtjeve.
Ekrani ka disa funksione, tregon datën, javën, muajin dhe kalendarin e hënës (moonphase, të cilat mund të rregullohen me butonat që shtypen në të dyja anët e orës.
Butoni i jashtëm përdoret për të rregulluar orën.

Karakteristika:
-Rezistent ndaj ujit deri në 30 metra
-Ngjyra e fushës: e bardhë
-Ngjyra e kornizës: flori rozë
-Forma e kornizës: drejtkëndore 43 x 35.5 mm
-Metali i kasës: çelik inoksi
-Kasa e jashtme: e stampuar me shkrimin Frederique Constant
-Sistemi: me bateri
-Kasa: diametri 39 mm; trashësia 8 mm
-Gjinia: për burra
Marka / Prodhuesi
Frederique Constant
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
FC000004210T

Detajet

Ngjyra
E bardhë, E zezë, Ar Rozë
Materiali
Kristal, Inoks, Çelik, Lëkurë
Përbërja
1 Copë
Sipërfaqja
Me shkëlqim

Të ngjashme

Frederique Constant Moonphase Orë Dore me Rrip Lëkure
Frederique Constant Moonphase Orë Dore me Rrip Lëkure
Frederique Constant Moonphase Orë Dore me Rrip Lëkure
Frederique Constant Moonphase Orë Dore me Rrip Lëkure
Frederique Constant Moonphase Orë Dore me Rrip Lëkure
0.0658
174.96 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë