Italgold Byzylyk me Nyje dhe 2 Kafka

ID: ITG000001210ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 36.590,00 Lekë

Totali 36.590,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Ky byzylyk është i thurur me një lidhëse të fortë dhe ka gjatësi që mund të përshtatet sipas dorës suaj.
Ka rreth 32 copë rruaza të vogla të rrumbullakëta dhe të lëmuara, 3 rruaza me përmasa më të mëdha dhe 2 kafka të veshura me flori të verdhë 14 karat.
Një aksesor për personat e stilit më të guximshëm, dizajni i thjeshtë por elegant për shkak të stilit unik në formën e një kafkë.
Rruazat janë punuar me flori të verdhë 14 karat.
Lidhësja trajtohet me një shtresë dylli për të mbrojtur fibrat nga këputjet.
Ky byzylyk që përshtatet me çdo rast, është i veçantë dhe mund të paraqitet si dhurata e përsosur për njerëzit tuaj të dashur.
Është i qëndrueshëm dhe i rehatshëm, fleksibël por jo i lirshëm.
Një byzylyk i përjetshëm.

Pesha e byzylykut është 8.15 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004403G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Ar
Ngjyra
E zezë, Ar

Të ngjashme

Italgold Byzylyk me Nyje dhe 2 Kafka
Italgold Byzylyk me Nyje dhe 2 Kafka
Italgold Byzylyk me Nyje dhe 2 Kafka
Italgold Byzylyk me Nyje dhe 2 Kafka
Italgold Byzylyk me Nyje dhe 2 Kafka
0.1435
1.25 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë