Italgold Varëse Floriri me Medaljon Zemre

ID: ITG000001200ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 12.190,00 Lekë

Totali 12.190,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Varëse floriri me medaljonin e një zemre.
Medaljoni në formë zemre është i punuar me gurë të vegjël zirkoni në ngjyrë të bardhë.
Shkëlqimi i gurëve ndërthuret me punimin e thjeshtë dhe elegant të varëses.
Një aksesor që mund të vendoset në raste eventesh por dhe në jetën e përditshme.
Punuar me flori 14 karat.
Përmasat e varëses janë standarte.
Pesha e saj është 2.72 gr.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004200G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Zirkon, Ar

Të ngjashme

Italgold Varëse Floriri me Medaljon Zemre
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Zemre
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Zemre
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Zemre
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Zemre
0.1106
170.61 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë