Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale

ID: GDI000001400ARG

Marka / Prodhuesi: Ghidini Italy

Çmimi: 2.550,00 Lekë

Totali 2.550,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Grirësja multifunksionale është një paisje kuzhine, e cila ju ndihmon të kurseni kohë dhe energji në kuzhinë.
Ajo përfshin një numër procesesh si copëtimin, bluarjen dhe krijimin e një mase homgjene pure.
Tek kjo grirëse ju mund të bëni gjithçka që ju dëshironi në pak minuta si: qepë, patate, karrota, kastraveca, hudhra, fruta etj

Me anë të kësaj grirëse me 6 funksione të ndryshme ju do të:
Copëtoni perimet dhe erëzat për supën dhe sallatën tuaj.
Krijoni pure të shëndetshme me fruta ose perime.
Mund të prisni patatet me prerësen metalike të dhëmbëzuar.
Bëni ushqime plot kalori dhe fëmija juaj do ti adhurojë.
Gjatë grirjes ajo do të ruaj të gjitha vlerat ushqyese të produkteve ushqimore dhe shijen e tyre.

Detajet e produktit:
Trupi i grirëses ka material plastikë.
Dorezë mbajtëse, material plastikë.
Mbajtëse ushqimesh, material plastikë.
Prerëse, material çelik inoks
Rende material çelik inoks

Pastrohet me lehtësi
Ka material të riciklueshëm,
Marka / Prodhuesi
Ghidini Italy
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.56 Kg
Barcode
8008636255407
BN Code
GD000004418I

8008636255407

Detajet

Materiali
Inoks, Plastikë, Çelik
Ngjyra
Gri
Përbërja
4 Copë
Diametri
0 Cm
Sipërfaqja
Mat

Të ngjashme

Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale
0.0583
180.02 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë