Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra

ID: GDI000001330ARG

Marka / Prodhuesi: Ghidini Italy

Çmimi: 2.000,00 Lekë

Totali 2.000,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Shtypësja për hudhra ka aftësinë për të prerë dhe shtypur në copa shumë të vogla hudhrat pa shpenzuar shumë kohë.
Ajo vjen me 3 aksesorë për të prerë dhe shtypur hudhrat sipas madhësisë tuaj të preferuar dhe me një pajisje pastimi.
Kjo do të përshpejtojë kohën tuaj të përgatitjes së ushqimit dhe ju do të jeni në gjendje të gatuani pa i prekur hudhrat me dorë.
Është e thjeshtë për t'u përdorur dhe shumë e qëndrueshme.

Detajet e produktit:
Materiali: Çelik inoks.
Ngjyra: e bardhë/gri.
Tepër praktike.
Funksionale në bare, restorante apo dhe në shtëpitë tuaja.
Pastrohet me lehtësi.
Eko-miqësore.
Marka / Prodhuesi
Ghidini Italy
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.23 Kg
Barcode
8008636256213
BN Code
GD000004429I

8008636256213

Detajet

Materiali
Inoks, Çelik
Ngjyra
E bardhë
Përbërja
4 Copë
Diametri
0 Cm
Sipërfaqja
Mat

Të ngjashme

Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra
0.1346
187.71 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë