Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L

ID: HPK000002020ARG

Marka / Prodhuesi: Happy Kids

Çmimi: 990,00 Lekë

Totali 990,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Termusi me dizajn për fëmijë ka një kapak kompakt prej plastike i cili hapet duke shtypur një buton.
Ai ka një një rrip të gjatë për lehtësi në mbajtje.
Gryka e gjerë është e lehtë për t'u mbushur, pastruar dhe ka një pipëz plastike për të pirë.
Bërë nga material i qëndrueshëm prej çelik inoksi dhe nga plastikë me cilësi të lartë i cili pengon rritjen e baktereve.
Teknologjia e izolimit me vakum termik për ruajtjen maksimale të temperaturës, mban lëngun të ngrohtë për 4 orë dhe të ftohtë për 6 orë.
Kjo teknologji krijon një hapësirë ajrosjeje midis dy mureve, duke eliminuar praktikisht ndryshimin e temperaturës.
Pija juaj do të qëndrojë akull e ftohtë ose me avull të nxehtë pa marrë parasysh se si është moti.
Temperatura e produktit brenda nuk do të transmetohet jashtë.
Veshja e jashtme parandalon kondensimin.
Bërë nga materiale pa bisphenol-A (BPA).
Marka / Prodhuesi
Happy Kids
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Pesha
0.38 Kg
Barcode
6920160022114
BN Code
HP000004506K

6920160022114

Detajet

Vëllimi
0.5 L
Ngjyra
Rozë
Materiali
Inoks, Plastikë, Çelik
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L
Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L
Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L
Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L
Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L
Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L
Happy Kid Mickey and Minnie Mouse Termus 0.5 L
0.1617
180.59 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë