Uhlsport Score Bluzë e Kuqe Polo

ID: UHL000002132EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 4.654,00 Lekë

Totali 4.654,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bluzë për djem dhe burra me mëngë të shkurta.

Materiali: 100% poliestër.
Jakë pole me 3 kopsa.
Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup.
Material rrjetë e vendosur në pjesën e shpinës.
Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
Logoja Uhlsport e qëndisur ne pjesën e përparme dhe në të dyja mëngët.
Kombinohet mjaft mirë me xhinse ose me pantallona.

Ngjyra: e Kuqe
Masa: M.

Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309670094
BN Code
UH000005160L

4051309670094

Detajet

Ngjyra
E kuqe
Materiali
Poliester
Masa
M
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Uhlsport Score Bluzë e Kuqe Polo
Uhlsport Score Bluzë e Kuqe Polo
Uhlsport Score Bluzë e Kuqe Polo
Uhlsport Score Bluzë e Kuqe Polo
0.1347
1.24 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë