Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri

ID: ITG000001212ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 15.090,00 Lekë

Totali 15.090,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Ky byzylyk është i thurur me një lidhëse të fortë dhe ka gjatësi që mund të përshtatet sipas dorës suaj.
Byzylyku ka të 26 vargje rruazash të lidhura në të gjithë gjatësinë.
Rruazat janë punuar me flori të verdhë 14 karat.
Lidhësja trajtohet me një shtresë dylli për të mbrojtur fibrat nga këputjet.
Tepër praktike dhe funksionale në përdorimin e përditshëm por dhe në raste festash.
I sigurtë për të gjithë, ka një veshje hipoalergjike që e bën të sigurt për t'u mbajtur nga njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
Është i qëndrueshëm dhe i rehatshëm, fleksibël por jo i lirshëm.
Një byzylyk i përjetshëm.

Pesha e byzylykut është 3.56 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004407G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Ar
Ngjyra
E zezë, Ar

Të ngjashme

Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Rruaza Floriri
0.1422
182.93 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë