Aminno Set Mbajtëse për Vaj dhe Uthull

ID: AMN000001332ARG

Marka / Prodhuesi: Aminno

Çmimi: 1.180,00 Lekë

Totali 1.180,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Mbajtëse me 2 vende për vaj dhe uthull.
Seti përfshin:
-2 shishe: trup qelqi dhe kapak plastik për të parandaluar pluhurin.
-1 bazë çeliku inoksi me dorezë të gjatë për lehtësi në kapje dhe lëvizje.

Bërë nga qelq pa plumb rezistent ndaj goditjeve, i shkëlqyeshëm dhe i qartë.
Kapak plastikë mund të hiqen lehtësisht.
Në pjesën e sipërme ka një grykë të gjatë dalëse e cila ka në pjesën e poshtme një mbajtëse silikoni që siguron një hermeticitet midis bazës dhe grykës duke penguar rrjedhjen e lëngut por në të njëjtën kohë mbron produktin nga agjentët kontaminues.
Të lehtë për t'u mbushur, dhe për t'u derdhur,
Një aksesor i përshtatshëm për një prezantim modern, të vendosur edhe në dhoma me arredime të ndryshme.
Ideale për ta patur shoqëruese të drekave dhe darkave në tryezat tuaja.
Krijuar në mënyrë miqësore me mjedisin.
Marka / Prodhuesi
Aminno
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.66 Kg
Barcode
6920063000677
BN Code
AM000004421N

6920063000677

Detajet

Përbërja
3 Copë
Materiali
Qelq, Inoks, Plastikë, Silikon, Çelik
Ngjyra
Argjend, Transparent
Sipërfaqja
Me shkëlqim
Diametri
0 Cm

Të ngjashme

Aminno Set Mbajtëse për Vaj dhe Uthull
Aminno Set Mbajtëse për Vaj dhe Uthull
Aminno Set Mbajtëse për Vaj dhe Uthull
Aminno Set Mbajtëse për Vaj dhe Uthull
0.2134
184.62 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë