Kempa Ebbe & Flut Çantë Sportive

ID: UHL000001432EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 7.499,00 Lekë

Totali 7.499,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Çantë Sportive për djem dhe vajza, e pajisur me:

- 2 xhepa të mëdha anësorë me zinxhirë.
- 2 doreza anësore.
- ndarje e madhe anësore me zinxhirë.
- 1 dorezë e madhe me kapëse anësore e cila mund të zgjatet dhe ngushtohet sipas dëshirës
- material rezistent ndaj ujit.
- e përshtatshme për: udhëtime, palestër, ose për sport.

Materiali: 100% poliestër.
Ngjyra: e kuqe/ blu.
Kapaciteti 60 litra.
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Sport dhe fitness
Barcode
4051309764533
BN Code
UH000004700L

4051309764533

Detajet

Vëllimi
60 L
Ngjyra
E kuqe, Blu
Materiali
Poliester
Dimensionet
58 x 32 x 32 Cm
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Kempa Ebbe & Flut Çantë Sportive
Kempa Ebbe & Flut Çantë Sportive
0.1145
171.73 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë