RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl

ID: RCR000001452ARG

Marka / Prodhuesi: RCR

Çmimi: 2.180,00 Lekë

Totali 2.180,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Shtoni elegancë dhe stil në shtëpinë tuaj me koleksionin e ri të gotave prej kristali të prodhuara nga RCR. Me gdhendje në formën e një Oazi, këto gota do të duken mahnitëse në çdo mjedis. Set me 6 gota pa fron të cilat përdoren në përditshmëri dhe raste të veçanta për të shërbyer pije të ndryshme, kryesisht whisky. Janë prodhuar me material kristal Luxion me cilësi të lartë i cili do të mbetet me shkëlqim dhe mbi 4.000 cikle industriale në një program larje 55 °C.

Karakteristika të materialit:
- Tërësisht transparent dhe me shkëlqim.
- I qëndrueshëm: Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
- Miqësor me mjedisin: Pa plumb dhe metale të rënda.
- Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
RCR
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.135 Kg
Barcode
8007815262786
BN Code
RC000004076R

8007815262786

Detajet

Përbërja
6 Copë
Dimensionet
h 9.3 Cm
Materiali
Kristal
Ngjyra
Transparent
Vëllimi
0.32 L
Diametri
8.2 Cm
Sipërfaqja
Me shkëlqim

Të ngjashme

RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
RCR Oasis Set Gotash për Pije pa Fron 32 Cl
0.1129
184.88 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë