Italgold Byzylyk Floriri për Burra dhe Djem

ID: ITG000000892ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 25.900,00 Lekë

Totali 25.900,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Një byzylyk floriri me hallka në përmasa mesatare të njëpasnjëshme.

- Model i thjeshtë, me një punim elegant.
- E punuar me flori të verdhë 14 karat.
- Byzylyk për djem dhe burra.
- Një përzierje midis floririt të verdhë dhe atij të bardhë.
- Pastrohet me lehtësi.
- Në pjesën e brendshme të secilës hallkë mund të gdhendësh çdo gjë që ju dëshironi t'ia dedikoni personit tuaj të dashur.
- Një vlerë e shtuar për këdo që do të suprizojë njeriun e dashur.
- Përmasa e byzylykut është standarte. Ju mund të hiqni lehtësisht secilën prej hallkave për t'a përshtatur sipas madhësisë së dorës suaj.
- Pesha e byzylykut është 5.77 gr.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000003567G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Ar, Ar i bardhë

Të ngjashme

Italgold Byzylyk Floriri për Burra dhe Djem
Italgold Byzylyk Floriri për Burra dhe Djem
Italgold Byzylyk Floriri për Burra dhe Djem
0.1663
179.27 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë