Brita Aluna Filtrues Uji

ID: tjolcxfmvt

Marka / Prodhuesi: Brita

Çmimi: 2.650,00 Lekë

Totali 2.650,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Filtrues Uji "Brita" vjen me një pajisje filtruese me kapacitet 1.4 L ujë të filtruar në një enë me kapacitet 2.4 L, ka një kapak të bardhë lehtësisht të lëvizshëm me një kanal hapës në pjesën e sipërme dhe një sistem startimi, i cili kontrollon procesin e filtrimit.
Teknologjia e përdorur "Maxtra" dhe "MicroFlow" kombinon një mikropor filtër natyral dhe një filtër mbrojtës të fuqishëm, të cilat zvogëlojnë klorin dhe substancat e tjera që ndikojnë në shijen e ujit.
Brita Maxtra është një fishek i lehtë për përdorim që jep efektet më të mira të filtrimit.
Brita Memo ju informon se kur duhet të ndryshohet fisheku i flitrit. Ideale për gatimin e ushqimeve të shëndetshme, duke mbajtur aromën e tyre të plotë.
Mund të lahet në pjatalarëse përveç kapakut.
Materiali plastik i cilësisë së lartë, rezistent ndaj gërvishtjeve.
Një produkt i cili përdoret edhe për filtrimin e çajit, kafes etj.
Marka / Prodhuesi
Brita
Ofruar nga
Euro Brands
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.86 Kg
Barcode
4006387040659
BN Code
BR000000994T

4006387040659

Detajet

Përbërja
1 Copë
Dimensionet
26.7 x 27.7 x 10.9 Cm
Materiali
Plastikë
Ngjyra
E bardhë
Vëllimi
2.4 L

Të ngjashme

Brita Aluna Filtrues Uji
Brita Aluna Filtrues Uji
Brita Aluna Filtrues Uji
Brita Aluna Filtrues Uji
0.0984
169.05 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
Kasa