Italsilver Byzylyk Argjendi

ID: ITS000000952ITS

Marka / Prodhuesi: Italsilver

Çmimi: 4.400,00 Lekë

Totali 4.400,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Në qoftë se po kërkoni diçka unike apo të surprizoni në raste fesatash ky është byzylyku perfekt që Italsilver ka për ju.

Karateristikat:
-Material argjend i pastër 925 me pllakëza të veçanta të lidhura njëra pas tjetrës.
-Pllakëzat janë të mbushura me gurë të veçantë rrethor zirkoni, që bejnë ketë byzyluk të bukur dhe romantik në të njëjtën kohë.
-Përbërja e argjendit dhe zirkonit e bëjnë këtë byzylyk të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, dhe raste të veçanta festive.
-Ka një mbyllje të fortë për siguri të lartë.
-Përmasa e byzylykut është standarte.
-Hallkat në fund të tij të krijojnë lehtësi për ta shkurtuar ose zgjatur sipas përmasave të dorës suaj.
-Do të ruajë ngjyrën dhe shkëlqimin vibrant për vite.
-I përsosur për dhurata apo për të surprizuar mikeshat tuaja.

Pesha e byzylykut është 8.88 gram.
Marka / Prodhuesi
Italsilver
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000003576S

Detajet

Përbërja
1 Copë
Dimensionet
20 Cm
Materiali
Zirkon, Argjend

Të ngjashme

Italsilver Byzylyk Argjendi
Italsilver Byzylyk Argjendi
Italsilver Byzylyk Argjendi
0.0598
178.86 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë