Italgold Byzylyk me Nyje dhe Sferë Mozaiku

ID: ITG000001209ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 20.090,00 Lekë

Totali 20.090,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Ky byzylyk është i thurur me një lidhëse të fortë dhe ka gjatësi që mund të përshtatet sipas dorës suaj.
Ai ka 14 copë rruaza të zeza, 12 rruaza floriri, 2 cilindra dhe 1 sferë me dizajn mozaiku dhe me gurë zirkoni të zi.
Rruazat janë punuar me flori të verdhë 14 karat dhe gurë të çmuar natyral hematit.
Kuptimi i Hematitit dhe Veçoritë Shëruese: Nëse tërhiqeni nga kristali i hematitit, mund të jetë një shenjë se ju keni nevojë të zbrisni me këmbë në tokë dhe të balanconi jetën tuaj. Sapo guri i hematitit të prekë lëkurën, do të ndiheni më të përqendruar dhe të qetë.
Ky byzylyk është i veçantë dhe mund të paraqitet si dhurata e përsosur për njerëzit tuaj të dashur.
I sigurtë për të gjithë, ka një veshje hipoalergjike që e bën të sigurt për t'u mbajtur nga njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
Është i qëndrueshëm dhe i rehatshëm, fleksibël por jo i lirshëm.
Një byzylyk i përjetshëm.

Pesha e byzylykut është 4.68 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004401G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Zirkon, Gur, Ar
Ngjyra
E zezë, Ar

Të ngjashme

Italgold Byzylyk me Nyje dhe Sferë Mozaiku
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Sferë Mozaiku
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Sferë Mozaiku
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Sferë Mozaiku
Italgold Byzylyk me Nyje dhe Sferë Mozaiku
0.1052
184.15 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë