Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë

ID: AMN000001289ARG

Marka / Prodhuesi: Aminno

Çmimi: 970,00 Lekë

Totali 970,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Amino prezanton një set elegant i nevojshëm në kuzhinë për mbajtjen e erëzave.
Bërë nga qelq pa plumb rezistent ndaj goditjeve, i shkëlqyeshëm.
Ju mund të shihni ushqimet tuaj lehtësisht përmes qelqit të qartë.
Me formë të rrumbullakë, kavanozi mund të qëndrojë drejt ose e përkulur përpara në varësi të preferencave tuaja.
Kapak i bërë nga çelik inoksi i mban erëzat të freskëta.
Për një prezantim sa më elegant të ushqimit dhe tavolinës suaj.
Ideale për ta patur pjesë të kuzhinës suaj ose si ide për dhuratë.
Krijuar në mënyrë miqësore me mjedisin.
Marka / Prodhuesi
Aminno
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.82 Kg
Barcode
6920063040772
BN Code
AM000004428N

6920063040772

Detajet

Përbërja
4 Copë
Materiali
Qelq, Inoks, Çelik
Ngjyra
Argjend, Transparent
Sipërfaqja
Me shkëlqim
Diametri
0 Cm

Të ngjashme

Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë
Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë
Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë
Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë
Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë
Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë
Aminno Set Mbajtëse Erëzash 4 Copë
0.1652
179.05 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë