Lego Pushimet Dimërore

ID: LEG000001239SHL

Marka / Prodhuesi: Lego

Çmimi: 4.300,00 Lekë

Totali 4.300,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Gëzoni aventurat dimërore me setin "Pushimet Dimërore", i cili përmban një kabinë komode për ski, flamuj, ballkon, pajisje ngrohëse me zjarr të hapur, stol në natyrë dhe një dyqan me një hapsirë të bollshme, arkë dhe një portë shërbimi nga ku klientët munden të blejnë: skitë dhe pijet e tyre të preferuara. Shkoni në kabinën e skive për të blerë pajisjet ose shijoni një filxhan kakao, dhe pastaj relaksoheni në ngrohtësinë e një zjarri të hapur në tarracën e katit të sipërm!

Ju mund të kombinoni modulet duke shkëmbyer dritaret, derën dhe pjesët e tjera modulare për të përshtatur kabinën e skive me sistemin modular "Lego Creator".
Kjo lodër ndërtimi 3në1 përfshin:
- 2 Minifigura, një djalë dhe një vajzë të dy të veshur për aventura në peizazhin e dimrit.
- Përmban një skemë autentike të bardhë, kafe dhe blu.
- Materiali: plastikë e cilësisë së lartë, plotësisht e riciklueshme.
- E përshtatshme për të gjithë fëmijët nga mosha 7-12 vje
Marka / Prodhuesi
Lego
Ofruar nga
Shtepia e lodrave
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Barcode
5702016111255
BN Code
LE000003598G

5702016111255

Detajet

Përbërja
3 Copë
Materiali
Plastikë
Ngjyra
Blu, E bardhë, Kafe

Të ngjashme

Lego Pushimet Dimërore
Lego Pushimet Dimërore
Lego Pushimet Dimërore
Lego Pushimet Dimërore
0.1711
1.24 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë