Barazzoni Amelia Tenxhere me Presion 5.0 L

ID: BAZ000001449ARG

Marka / Prodhuesi: Barazzoni

Çmimi: 8.000,00 Lekë

Totali 8.000,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Tenxhere me presion prodhuar nga linja "Barazzoni", prodhim 100% Italian.
Gatuani shëndetshëm duke ruajtur të gjitha vlerat ushqimore të produktit. Kurseni kohë dhe energji.
Krijuar me material çelik inoks (18/10), material rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve, tenxhere e fuqishme dhe funksionale.
Kjo tenxhere është bërë me 3 veshje të njëpasnjëshme (inoks-alumin-inoks), e cila bën të mundur shpërndarjen homogjene të nxehtësisë, duke shmangur djegien e ushqimit.
Funksionale në të gjitha llojet e sobave përfshirë dhe induksionin.
Pastrohet me lehtësi në lavapjatë.
Tenxherja është e pajisur me:

Dorezë ergonomike, e cila hapet dhe mbyllet pa u sforcuar.
Indikator presioni.
Valvul operuese me 2-funksione.
Valvul Sigurimi.
Marka / Prodhuesi
Barazzoni
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.3 Kg
Barcode
8007267140946
BN Code
BA000004738Z

8007267140946

Detajet

Dimensionet
h 22 Cm
Materiali
Inoks, Alumin, Bakelit, Çelik
Ngjyra
E zezë, Gri
Vëllimi
5 L
Përbërja
1 Copë
Diametri
0 Cm
Sipërfaqja
Mat, Me shkëlqim

Të ngjashme

Barazzoni Amelia Tenxhere me Presion 5.0 L
Barazzoni Amelia Tenxhere me Presion 5.0 L
Barazzoni Amelia Tenxhere me Presion 5.0 L
Barazzoni Amelia Tenxhere me Presion 5.0 L
Barazzoni Amelia Tenxhere me Presion 5.0 L
0.113
185.98 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë