Giostyle Frigoboks Bravo 22.5

ID: GIS000002244ARG

Marka / Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 2.270,00 Lekë

Gjëndja e këtij produkti përfundoi.
Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Frigoboks i cili shërben për ti mbajtur ushqimet dhe pijet e freskëta dhe të ftohta deri në 9 orë. Me ndihmën e pllakave ftohëse kjo temperaturë mund të arrijë deri në 14orë. Mund të përdoret kur ju udhëtoni apo shkoni me pushime. Ka material izolues i cili lejon që temperatura brenda të jetë konstante për një kohë të gjatë. Ëshë i pajisur me një dorezë për një transport më të shpejtë dhe një kapak i cili shërben si tabaka.

Karakteristikat:
- Kapaciteti: 22.5 litra.
- Materiali i jashtëm: Rezinë/Plastikë e cila nuk përshkohet nga uji.
- Mund të pastrohet lehtësisht.
- Rezistent ndaj goditjeve.
- Ngjyrë: Blu.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.96 Kg
Barcode
8000303022909
BN Code
GI000005185S

8000303022909

Detajet

Dimensionet
37.8 x 25.5 x 38 Cm
Vëllimi
22.5 L
Ngjyra
Blu, E bardhë
Materiali
Plastikë, Rezinë
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Giostyle Frigoboks Bravo 22.5
Giostyle Frigoboks Bravo 22.5
Giostyle Frigoboks Bravo 22.5
Giostyle Frigoboks Bravo 22.5
0.1437
1.24 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë