Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L

ID: OPU000001294ARG

Marka / Prodhuesi: Opus

Çmimi: 2.560,00 Lekë

Totali 2.560,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Termusi me dizajn për fëmijë ka një kapak kompakt dhe të izoluar prej plastike i cili përdoret si tas për të ngrënë apo filxhan për të pirë.
Ai ka një bazë kundër rrëshqitjes dhe rezistente ndaj gërvishtjeve si dhe një rrip prej gome për lehtësi në mbajtje.
Gjithashtu ka edhe një lugë të palosshme prej plastike.
Gryka e gjerë është e lehtë për t'u mbushur, ngrënë dhe pastruar.
Bërë nga material i qëndrueshëm prej çelik inoksi dhe nga plastikë me cilësi të lartë i cili pengon rritjen e baktereve.
Teknologjia e izolimit me vakum termik për ruajtjen maksimale të temperaturës, mban ushqimin të ngrohtë për 5 orë dhe të ftohtë për 7 orë. Kjo teknologji krijon një hapësirë ajrosjeje midis dy mureve, duke eliminuar praktikisht ndryshimin e temperaturës.
Pija dhe ushqimi juaj do të qëndrojë akull i ftohtë ose me avull të nxehtë pa marrë parasysh se si është moti.
Temperatura e produktit brenda nuk do të transmetohet jashtë.
Marka / Prodhuesi
Opus
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.48 Kg
Barcode
6970254540017
BN Code
OP000004420U
Këshilla
Lahet vetëm me dorë.
Nuk përdoret në mikrovalë.

6970254540017

Detajet

Vëllimi
0.5 L
Ngjyra
E verdhë, Gri
Materiali
Inoks, Plastikë, Gomë, Çelik
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
Opus Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.5 L
0.1497
183.59 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë