Italgold Varëse Floriri me Medaljon Pema e Jetës

ID: ITG000001204ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 8.990,00 Lekë

Totali 8.990,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Simbolizues i forcës, familjes, miqve dhe urtësisë, ky dizajn medalioni i pemës së jetës është mënyra e përkryer për të treguar kujdesin që keni për gjërat më të rëndësishme të jetës suaj.
Dizenjuar me një trung dhe degë në flori të verdhë 14 karat dhe zbukuruar me gurë të prerë në formë rrumbullake zirkoni.
E sigurtë për të gjithë: Ka një veshje hipoalergjike që e bën të sigurtë për tu mbajtur nga njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
Kjo varëse është po aq e bukur estetikisht sa është edhe e bukur simbolikisht.
Është një bizhuteri kuptimplotë dhe elegante.
Mund të ketë përdorim të përditshëm si edhe për raste të veçanta.

Pesha e varëses është 2 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004198G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Ar

Të ngjashme

Italgold Varëse Floriri me Medaljon Pema e Jetës
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Pema e Jetës
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Pema e Jetës
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Pema e Jetës
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Pema e Jetës
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Pema e Jetës
0.0938
174.56 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë