BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L

ID: BRA000001804ARG

Marka / Prodhuesi: BRA Isogona

Çmimi: 11.430,00 Lekë

Totali 11.430,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Tenxhere presioni e linjës "Vitesse" prodhuar nga BRA Isogona.
Gatim i shpejtë dhe i shëndetshëm duke ruajtur të gjitha vlerat ushqimore të produkteve.
Dy nivele funksionimi për të përgatitur të gjitha llojet e gatimeve duke kursyer kohë dhe energji.
Bazë difuzor trefishe, temperatura optimale arrihet më shpejt dhe me efikasitet.
Mbyllje e llojit-gërshërë, që lejon hapjen e lehtë dhe praktike pa hequr dorë nga dizajni inovativ.
Ka trup çelik inoksi të cilësisë më të lartë dhe doreza bakeliti rezistente ndaj nxehtësisë, duke e bërë atë shumë rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
Funksionale në të gjitha llojet e sobave përfshirë dhe induksionin.
Pastrohet me lehtësi.
Marka / Prodhuesi
BRA Isogona
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
3.405 Kg
Barcode
8411796081111
BN Code
BR000002692A

8411796081111

Detajet

Materiali
Inoks, Alumin, Bakelit, Çelik
Ngjyra
E zezë, Argjend
Vëllimi
6 L
Përbërja
1 Copë
Diametri
22 Cm
Sipërfaqja
Mat, Me shkëlqim

Të ngjashme

BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
BRA Isogona Vitesse Tenxhere me Presion 6 L
0.1194
181.02 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë