LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë

ID: LEG000001374SHL

Marka / Prodhuesi: Lego

Çmimi: 7.600,00 Lekë

Totali 7.600,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Në ditët e nxehta të verës, nuk ka vend më të këndshëm se sa në pishinën "Heartlake". Argëtohuni së bashku me miqtë tuaj duke u hedhur nga bordi zhytës në pishinë.

Seti përfshin:
-Figurinat Andrea dhe Martina, një pishinë të hapur, një trampolinë, një akuarium dhe shumë aksesorë të tjerë të cilët e plotësojnë këtë ndertesë.
-I gjithë seti është bërë plotësisht nga plastikë e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë.
-Një lodër e cila do jetë një nxitje e vërtetë për zhvillimin e imagjinatës krijuese të fëmijëve.
-Përfshin mbi 589 pjesë për ndërtim duke ofruar një përvojë të paharrueshme për fëmijët 5 deri në 12 vjeç.

Rekomandohet mbikëqyrja nga një i rritur!
Marka / Prodhuesi
Lego
Ofruar nga
Shtepia e lodrave
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Pesha
0.982 Kg
Barcode
5702015866392
BN Code
LE000004277G

5702015866392

Detajet

Përbërja
1 Copë
Dimensionet
7.4 x 48 x 28.2 Cm
Materiali
Plastikë

Të ngjashme

LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
LEGO Friends Heartlake Pishinë në Natyrë
0.0974
182.48 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë