Lego Aventurat Misterioze Spider-Man dhe Hulk

ID: LEG000001544SHL

Marka / Prodhuesi: Lego

Çmimi: 4.800,00 Lekë

Totali 4.800,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Heronjtë e vegjël do të duan të krijojnë aventura të pafundme të roleve me këtë lodër "Superhero Marvel", pasi Spider-Man dhe Hulk i Marvel-it përpiqen të ndalojnë Sand-Manin që të vjedhë një valixhe të rëndësishme.
Ndihmoni fëmijët e vegjël të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, teksa ndërtojnë dhe rindërtojnë garazhin Spider-Man dhe laboratorin e Hulk më pas përdorin pajisje të ndryshme mekanike për të rregulluar motoçikletën përpara se Spider-Man të nxitojë për të përfunduar misionin ditën!
Seti modular përfshin 3 mini-figura:Spider-Man, Hulk dhe Sandman.
Rekomandohet për fëmijë nga mosha 2-5 vjeç.
Marka / Prodhuesi
Lego
Ofruar nga
Shtepia e lodrave
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Barcode
5702016111941
BN Code
LE000004469G

5702016111941

Detajet

Përbërja
3 Copë
Dimensionet
35,4 x 19,1 x 7 Cm
Materiali
Plastikë
Ngjyra
E kuqe, Blu, Gri

Të ngjashme

Lego Aventurat Misterioze Spider-Man dhe Hulk
Lego Aventurat Misterioze Spider-Man dhe Hulk
Lego Aventurat Misterioze Spider-Man dhe Hulk
0.1543
1.25 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë