Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L

ID: HPK000002025ARG

Marka / Prodhuesi: Happy Kids

Çmimi: 650,00 Lekë

Totali 650,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Termusi me dizajn për fëmijë ka një kapak kompakt dhe të izoluar prej plastike i cili përdoret si filxhan për të pirë.
Ai ka një një rrip prej tekstili për lehtësi në mbajtje.
Gryka e gjerë është e lehtë për t'u mbushur, pastruar dhe ka një valvul me shtypje.
Bërë nga material i qëndrueshëm prej çelik inoksi dhe nga plastikë me cilësi të lartë i cili pengon rritjen e baktereve.
Teknologjia e izolimit me vakum termik për ruajtjen maksimale të temperaturës, mban lëngun të ngrohtë për 4 orë dhe të ftohtë për 6 orë.
Kjo teknologji krijon një hapësirë ajrosjeje midis dy mureve, duke eliminuar praktikisht ndryshimin e temperaturës.
Pija dhe ushqimi juaj do të qëndrojë akull i ftohtë ose me avull të nxehtë pa marrë parasysh se si është moti.
Temperatura e produktit brenda nuk do të transmetohet jashtë.
Veshja e jashtme parandalon kondensimin.
Bërë nga materiale pa bisphenol-A (BPA).
Marka / Prodhuesi
Happy Kids
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Pesha
0.27 Kg
Barcode
6912041120057
BN Code
HP000004495K

6912041120057

Detajet

Vëllimi
0.35 L
Ngjyra
Blu e Hapur
Materiali
Inoks, Plastikë, Çelik
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L
Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L
Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L
Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L
Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L
Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L
Happy Kid Minnie and Mickey Mouse Termus 0.35 L
0.1025
184.38 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë