Uhlsport Fanellë KF-TIRANA

ID: UHL000002395EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 6.400,00 Lekë

Totali 6.400,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
- Historia e lavdishme dhe e pambarimtë e një fanelle emblematike të futbollit Shqiptar.

Përgatituni të keni në dorë fanellën e ekipit tuaj të zemrës. Me rastin e 100-vjetorit në 2020 KF- Tirana sjell për të gjithë ju fanellën sportive Bardheblu.

Karakteristikat :
- Mëngë të shkurtra dhe jakë në formë V-je.
- Materiali 100% poliestër, i cili i jep elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në turp.
- Ngjyrat e ekipit dhe logo e “KF- Tirana” e stampuar.
- Simbolet e kryeqytetit si Monumenti i Skënderbeut, Kulla e Sahatit, Xhamia e Ethem Bej, Muzeu Historik dhe Mali i Dajtit të stampuara tek pjesa e brendëshme e jakës.
- Produkti i licenusar nga Uhlsport.

Ngjyra: Blu/E bardhë
Masa: M/L
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
BN Code
UH000005294L

Detajet

Të ngjashme

Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
Uhlsport Fanellë KF-TIRANA
0.1148
176.2 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë