Italgold Byzylyk Floriri me Medaljon Dora e Fatit

ID: ITG000001205ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 4.490,00 Lekë

Totali 4.490,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Zgjedhja e nje bizhuterie si dhuratë për personin tuaj më të dashur mbetet gjithmonë një dilemë. Ne tashmë e kemi gjetur zgjidhjen e kësaj dileme!
Byzylyk floriri me medajonin e "Dora e Fatit" bërë nga flori 14 karat, një bizhuteri kuptimplotë dhe elegante.
Dora besohet të jetë një shenjë universale e fatit, e mrekullive, duke e mbrojtur personin që e mban nga e forcat e së keqes.
Mund të kombinohet mjaft mirë në përditshmërinë tuaj apo edhe në raste të veçanta.
Ka një mbyllje të fortë për siguri të lartë.
Përmasa e byzylykut është standarte.
Një dhuratë kuptimplotë, e mrekullueshme për përvjetore, ditëlindje, festa etj.

Pesha e byzylykut është 1.01 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004199G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Ar

Të ngjashme

Italgold Byzylyk Floriri me Medaljon Dora e Fatit
Italgold Byzylyk Floriri me Medaljon Dora e Fatit
Italgold Byzylyk Floriri me Medaljon Dora e Fatit
0.0903
178.08 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë