Uhlsport Pro Thermo Bluzë e Zezë me Mëngë të Shkurta

ID: UHL000000945EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 4.998,00 Lekë

Totali 4.998,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bluzë për djem dhe burra, me mëngë të shkurta dhe me jakë rrumbullake

- Materiali: 100% najlon,
- Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup. Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
- Ideale për të gjithë sportistët dhe personat e apasionuar pas palestrës.
- E krijuar me veti të larta termoizoluese për një kontrollim perfekt të temperaturës së trupit dhe menaxhim sa më të mirë të frymëmarrjes.
- Bluza ka një shkrim në ngjyrë të bardhë me logon e firmës "Uhlsport".
- Kombinohet mjaft mirë me xhinse, tuta sportive etj.

Ngjyra: e zezë
Masa: S/M
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Pesha
0.16 Kg
Barcode
4051309202905
BN Code
UH000003701L

4051309202905

Detajet

Ngjyra
E zezë
Materiali
Najlon
Masa
S/M

Të ngjashme

Uhlsport Pro Thermo Bluzë e Zezë me Mëngë të Shkurta
Uhlsport Pro Thermo Bluzë e Zezë me Mëngë të Shkurta
Uhlsport Pro Thermo Bluzë e Zezë me Mëngë të Shkurta
Uhlsport Pro Thermo Bluzë e Zezë me Mëngë të Shkurta
0.0856
182.13 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë