Kempa K-Float Atlete Unisex Blu 38

ID: KMP000000925EFS

Marka / Prodhuesi: Kempa

Çmimi: 6.297,00 Lekë

Totali 6.297,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Dizajn i shkëlqyer këpucësh: Do të impresionoheni me këto atlete të cilat mund të përdoren nga të dyja gjinitë falë dizajnit të thjeshtë, tepër praktik dhe të bukur.
Elasticitet fantastik, siguron tharje dhe ajrosje të shpejtë.
Relaksohuni dhe ofrojini vetes rehati gjatë gjithë ditës.
Atletet janë të pajisura me copë rrjetë.
Janë të mira për të vrapuar, stërvitur, palestër, udhëtime, ecje dhe veshje të përditëshme.
Tabani elastik i amortizuar dhe rezistent ndaj rrëshqitjes ju mbron nga objekteve të forta gjatë vrapimit, duke siguruar mbështetje dhe butësi të lartë midis këmbëve dhe terrenit. Kështu, zvogëlon goditjet dhe dëmtimin e gjunjëve dhe absorbon më shumë ndikimin e çdo hapi që ju bëni.
Kjo atlete me peshë të lehtë ka lidhëse të sipërme për mbështetje sa më të lartë të cilat mund të lirohen apo shtrëngohen sipas dëshirës. Lejojini këmbët tuaja të jenë gjithmonë të thata e të freskëta.

Ngjyra: Blu / portokalli.
Marka / Prodhuesi
Kempa
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Pesha
0.5363 Kg
Barcode
4051309499756
BN Code
KM000003675P
Këshilla
Këshilla: Ju lutemi kontrolloni me kujdes tabelën e përmasave të këpucëve përpara se të blini.

4051309499756

Detajet

Ngjyra
Blu, Portokalli
Materiali
Poliester, Gomë, Pambuk
Madhësia këpucës
38

Të ngjashme

Kempa K-Float Atlete Unisex Blu 38
Kempa K-Float Atlete Unisex Blu 38
Kempa K-Float Atlete Unisex Blu 38
Kempa K-Float Atlete Unisex Blu 38
Kempa K-Float Atlete Unisex Blu 38
0.1189
179.42 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë