Bormioli Rocco Premium Mbajtëse Shishesh

ID: BOR000000505ARG

Marka / Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 4.830,00 Lekë

Totali 4.830,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Kjo kovë akulli joshëse duket e mrekullueshme në çdo tavolinë dhe do të duket mbresëlënëse në barin tuaj.
Përdoreni atë kur shërbeni akull në shumë raste dhe evente; në darkë, në ditëlindje, në takimet romantike, ose thjesht kur dëshironi pak akull kur pini uiskin ose konjakun pas darkës.
Bërë nga material qelqi me cilësi të larte dhe rezistent ndaj gërvishtjeve, goditjeve dhe ndryshimit të temperaturave.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.46 Kg
Barcode
8004360038873
BN Code
BO000001652R

8004360038873

Detajet

Dimensionet
h 22.5 Cm
Materiali
Qelq
Ngjyra
Transparent
Vëllimi
4.6 L
Përbërja
1 Copë
Diametri
28.5 Cm
Sipërfaqja
Me shkëlqim

Të ngjashme

Bormioli Rocco Premium Mbajtëse Shishesh
Bormioli Rocco Premium Mbajtëse Shishesh
Bormioli Rocco Premium Mbajtëse Shishesh
0.0966
180.21 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë