Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L

ID: SMT000001291ARG

Marka / Prodhuesi: Simita

Çmimi: 2.990,00 Lekë

Totali 2.990,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Termusi ka një kapak kompakt dhe të izoluar i cili përdoret si tas për të ngrënë apo filxhan për të pirë.
Ai ka një bazë kundër rrëshqitjes dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.
Gjithashtu ka edhe një lugë të palosshme prej çelik inoksi e cila ka një vend specifik për t'u vendosur tek kapaku.
Gryka e gjerë është e lehtë për t'u mbushur, ngrënë dhe pastruar.
Bërë nga material i qëndrueshëm prej çelik inoksi dhe nga silikon me cilësi të lartë i cili pengon rritjen e baktereve.
Ky termus vjen me çantën e vet termoizoluese për të kompletuar tablonë e perfeksionit.
Teknologjia e izolimit me vakum termik për ruajtjen maksimale të temperaturës, mban ushqimin të ngrohtë për 5 orë dhe të ftohtë për 7 orë. Kjo teknologji krijon një hapësirë ajrosjeje midis dy mureve, duke eliminuar praktikisht ndryshimin e temperaturës.
Pija dhe ushqimi juaj do të qëndrojë akull i ftohtë ose me avull të nxehtë pa marrë parasysh se si është moti.
Marka / Prodhuesi
Simita
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.63 Kg
Barcode
6953942103145
BN Code
SM000004425T
Këshilla
Lahet vetëm me dorë.
Nuk përdoret në mikrovalë.

6953942103145

Detajet

Dimensionet
11 x 10 x 21.5 Cm
Vëllimi
0.75 L
Ngjyra
Argjend, Kafe
Materiali
Inoks, Silikon, Çelik
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
Simita Termus për Ushqime me Lugë të Palosshme 0.75 L
0.1499
189.8 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë