Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu

ID: FCT000001091ITS

Marka / Prodhuesi: Frederique Constant

Çmimi: 55.000,00 Lekë

Totali 55.000,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Nëse dëshironi të visheni me stil dhe elegancë, kjo është zgjedhja e duhur.
Cilësia më e mirë e orave të dorës, krijuar me kasë prej çelik inoksi dhe rrip lëkure blu të errët, shumë e rehatshme në kyçin e dorës.
Ju mund të përshtasni gjatësinë e rripit sipas dëshirës.
E përsosur për përdorim të përditshëm ose për raste festive të tilla si Krishtlindjet.
Numrat janë të vendosur në sistemin romak me ngjyrë argjendi.
Fusha e ekranit është e thjeshtë, me shkrimin FREDERIQUE CONSTANT GENEVE dhe SWISS MADE.

Karakteristika:
-Kristal Safir rezistent ndaj gërvishtjeve
-Rezistent ndaj ujit deri në 30 metër
-Stili: klasik
-Ngjyra e fushës: blu e errët
-Forma e ekranit: rrethore
-Sistemi: me bateri
-Rripi: gjerësia 20 mm; gjatësia 190 mm
-Kasa: gjerësia 5 mm: diametri 39 mm
-Gjinia: për burra
Marka / Prodhuesi
Frederique Constant
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
Barcode
7688200266957
BN Code
FC000004209T

7688200266957

Detajet

Ngjyra
Blu, Argjend
Materiali
Kristal, Inoks, Çelik, Lëkurë
Përbërja
1 Copë
Sipërfaqja
Me shkëlqim

Të ngjashme

Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu
Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu
Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu
Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu
Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu
Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu
Frederique Constant Orë Dore me Rrip Lëkure Blu
0.1105
176.82 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë