Smile Set Filxhanë dhe Varëse Çelësash

ID: SML000001321ARG

Marka / Prodhuesi: Smile

Çmimi: 250,00 Lekë

Totali 250,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Shijoni një kafe mëngjesi me njeriun tuaj të zemrës, me kompletin e filxhanëve "I Love You", dizajn unik, stil elegant dhe një finesë e hollë në punimin e tyre.
Filxhanët janë krijuar me material porcelan, tepër paktik dhe pastrohen me lehtësi.
Dhuroji njeriut tënd më të dashur varësen e çelësave në formë zemre me një dedikim të veçantë "I Love You".
Ndihuni të lumtur duke e sjell më afër dashurinë tuaj me setin e dashurisë.
Si përfundim pasi të keni shijuar kafen sëbashku, keni dhuruar varësen e zemrës, lini si dhuratë një trëndafil të kuq.
Shijoni gjithçka me këtë set dhe mbushuni me dashuri!
Marka / Prodhuesi
Smile
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.245 Kg
Barcode
6378257211192
BN Code
SM000004507L

6378257211192

Detajet

Ngjyra
E kuqe, E bardhë
Materiali
Porcelan, Tekstil
Përbërja
4 Copë

Të ngjashme

Smile Set Filxhanë dhe Varëse Çelësash
Smile Set Filxhanë dhe Varëse Çelësash
Smile Set Filxhanë dhe Varëse Çelësash
Smile Set Filxhanë dhe Varëse Çelësash
0.1828
174.84 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë