King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe

ID: KIC000002001ARG

Marka / Prodhuesi: King Ceramics

Çmimi: 2.860,00 Lekë 1.849,00 Lekë

Kjo ofertë është e vlefshme deri në 30/06/2019
Totali 1.849,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Set me 6 filxhanë dhe pjata në ngjyrë të bardhë, të gdhendura me formën e një mozaiku dhe kokën e Meduzës. Përdoren për të servirur dhe pirë kafe. Dizajn tradicional me dorezë, për përdorim të përditshëm. Bërë nga material porcelan me cilësi të lartë, rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve. Do të ruajnë ngjyrën e tyre për shumë vite, pavarësisht numrit të larjeve. Seti vjen me një paketim të bukur për dhuratë, ideale për familjen dhe miqtë.
Marka / Prodhuesi
King Ceramics
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.23 Kg
Barcode
6901682010575
BN Code
KI000004992C

6901682010575

Detajet

Përbërja
12 Copë
Diametri
0 Cm
Materiali
Porcelan
Ngjyra
E bardhë, Gri
Sipërfaqja
Me shkëlqim

Të ngjashme

King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
King Ceramics Medusa Set Filxhanësh për Kafe
0.1956
179.05 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë