Uhlsport Stream Bluzë Blu me Mëngë të Shkurta

ID: UHL000000943EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 3.123,00 Lekë

Totali 3.123,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bluzë për djem dhe burra, me mëngë të shkurta dhe me jakë në formë V-je.

Materiali: 100% pambuk, ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup. Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
Bluza ka një shkrim në ngjyrë të bardhë me logon e firmës "Uhlsport"
Kombinohet mjaft mirë me xhinse ose me pantallona.
Ngjyra: blu
Masa: M
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Pesha
0.169 Kg
Barcode
4051309412014
BN Code
UH000003699L

4051309412014

Detajet

Ngjyra
Blu
Materiali
Pambuk
Masa
M

Të ngjashme

Uhlsport Stream Bluzë Blu me Mëngë të Shkurta
Uhlsport Stream Bluzë Blu me Mëngë të Shkurta
Uhlsport Stream Bluzë Blu me Mëngë të Shkurta
Uhlsport Stream Bluzë Blu me Mëngë të Shkurta
0.1182
174.43 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë