Lego Kamion Arktik

ID: LEG000001548SHL

Marka / Prodhuesi: Lego

Çmimi: 7.500,00 Lekë

Totali 7.500,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bashkohuni me ekspeditën në Arktikun e largët dhe bëni zbulime të mrekullueshme!
Me këtë set modular përgatituni për të eksploruar botën e ftohtë dhe të mistershme të akullit!
Zbuloni zonën e motorrëve tuaj dhe të gjitha figurinat që janë duke u analizuar në laboratorin e kamionit.
Oh, shikoni këtë ajsberg dhe shpellën misterioze ... Çfarë mund të ketë brenda saj? Kujdes, këtu është një ari polar!
Ftojini të gjithë, sepse është koha për t'u kthyer në kampin bazë!
Seti modular përfshin 3 minifigure Lego: 2 shoferë dhe një biolog, ari polar dhe qen Husky, antenë, drita, stacion për analiza në bord, nje pajisje për ngarkimin e biçikletës së dëborës dhe hapësirë për pajisje të tjera.
Kjo lodër është e përshtatshme për moshat 7-12 vjeç.
Marka / Prodhuesi
Lego
Ofruar nga
Shtepia e lodrave
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Pesha
0.708 Kg
Barcode
5702016109474
BN Code
LE000004461G

5702016109474

Detajet

Dimensionet
38,2 x 26,2 x 7,1 Cm
Materiali
Plastikë
Ngjyra
Blu e Hapur, E bardhë, Kafe, Portokalli

Të ngjashme

Lego Kamion Arktik
Lego Kamion Arktik
Lego Kamion Arktik
0.1268
180.44 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë