IMC Toys Valixhja e Minnie

ID: IMT000001538SHL

Marka / Prodhuesi: IMC Toys

Çmimi: 4.500,00 Lekë

Totali 4.500,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Kaloni orë argëtimi me këngëtaren Minnie! Shijoni muzikën dhe kombinoni veshjet me aksesorët e ndryshëm që përmban ky set. Dëgjoni meloditë e shumta që vijnë nga tingujt e kitarës ose zërin e Minnit duke kënduar me mikrofon!

Lodër e përshtashme për fëmijë nga mosha 3-7 vjeç.
Seti përshin 20 aksesorë të ndryshëm.
Krijuar me material plastikë, cilësi e lartë.
Marka / Prodhuesi
IMC Toys
Ofruar nga
Shtepia e lodrave
Kategoria kryesore
Për fëmijë
Barcode
8421134183711
BN Code
IM000004755T

8421134183711

Detajet

Përbërja
22 Copë
Materiali
Plastikë
Ngjyra
Rozë, E bardhë, Lejla

Të ngjashme

IMC Toys Valixhja e Minnie
IMC Toys Valixhja e Minnie
IMC Toys Valixhja e Minnie
0.1334
177.47 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë