Aminno Mbajtëse Ushqimesh

ID: AMN000001328ARG

Marka / Prodhuesi: Aminno

Çmimi: 1.180,00 Lekë

Totali 1.180,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Amino prezanton një mbajtëse ushqimesh me lugë të rrumbullakët të nevojshme në kuzhinë tuaj.
Bërë nga qelq borsolikat rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave.
Ju mund të shihni ushqimet tuaj lehtësisht përmes qelqit të qartë.
Kavanozi mund të qëndrojë drejt ose përkulur përpara në varësi të preferencave tuaja.
Luga mund të vendoset tek mbajtësja e silikonit e vendosur në pjesën qëndrore të kapakut prej çelik inoksi.
Për një prezantim sa më elegant të ushqimit dhe tavolinës suaj.
Ideale për ta patur pjesë të kuzhinës suaj ose si ide për dhuratë.
Krijuar në mënyrë miqësore me mjedisin.
Marka / Prodhuesi
Aminno
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.14 Kg
Barcode
6920063040444
BN Code
AM000004431N

6920063040444

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Qelq, Inoks, Silikon, Çelik
Ngjyra
Argjend, Transparent, Portokalli
Sipërfaqja
Me shkëlqim
Diametri
0 Cm

Të ngjashme

Aminno Mbajtëse Ushqimesh
Aminno Mbajtëse Ushqimesh
Aminno Mbajtëse Ushqimesh
Aminno Mbajtëse Ushqimesh
Aminno Mbajtëse Ushqimesh
Aminno Mbajtëse Ushqimesh
0.1152
183.42 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë